Vrácení zboží, reklamace

Nesedí Vám velikost? Nevyhovuje Vám barva?

Rádi Vám boty, které Vám nesedí, případně se Vám nelíbí, vyměníme za jiný kus nebo Vám vrátíme peníze. Jak postupovat a jaké jsou podmínky?

Nepoškozené a nepoužívané zboží Vám vyměníme do 14 dnů od doručení na Vámi uvedenou adresu. Ihned po přijetí zásilky s obuví, vždy doporučujeme pečlivě obuv odzkoušet a to v domácím prostředí. Při známkách venkovního nošení, bude Vaše výměna zamítnuta. V případě vrácení zboží, je zákazník povinen vrátit obuv včetně krabice, ve které je obuv zabalena a to v původním stavu. V případě poškození, polepení nebo při známkách jiného poničení krabice, bude Vaše výměna zamítnuta a bude brána jako nesplnění obchodních podmínek. Zákazník tak ztrácí nárok na vrácení či výměnu zboží. Při zasílání obuvi vždy krabici zabalte tak, ať nedojde k poničení, v žádném případě nelepte adresu na krabici, tímto dochází k jejímu poškození. Peníze za vrácené zboží posíláme nejpozději do 14-ti dnů. 

Zboží nám zašlete zpět na adresu: Výdejna Iwannashoes, 28. Října 240, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00

Co vše poslat: boty v původním stavu, bez známek nošení, krabici v původním stavu, vyplněný formulář a fakturu, kterou jste obdrželi při převzetí balíku

Lhůta pro vrácení zboží:

Veškeré zboží zakoupení na stránce www.iwannashoes.cz , které se Vám nelíbí, nebo nesedí velikost, nám můžete v původním stavu – nepoškozené, nenošené, vrátit do 14 dnů od data doručení. 

 

Platím poštovné při výměně zboží?  NE, při výměně zboží, již neplatíte žádné poštovné.

 

Adresa pro vrácení zboží: Výdejna Iwannashoes, 28. Října 240, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00